Działki w Chorwacji – kierunek nie tylko na wczasy

Miłośnicy podróżowania, kiedy planują urlop, z reguły muszą wybierać pomiędzy zwiedzaniem a wczasami. Swoistą nowością w biurach podróży są wyjazdy rodzaju 7+7. Propozycje tego typu to na ogół objazdówka, do jakiej dołączyć wolno 7-dniowe wczasy. Opcja taka sprawdza się w państwach basenu Morza Śródziemnego, niemniej jednak nie tylko. Coraz to chętniej turyści wyjeżdżają też na Bałkany. Jednym z popularniejszych krajów jest tam Chorwacja. Pełen wdzięku kraj przyciąga zarówno kapitalną przyrodą, jak także i niezwykłymi zabytkami. Będąc w tym kraju nie sposób nie zatrzymać się w Dubrowniku, Splicie lub Trogirze.

Niesłychanie atrakcyjne są też chorwackie parki narodowe. Obowiązkowo wyraźnie ujrzeć wypada Park Narodowy Krka oraz bajkowe Plitvickie Jeziora. Turkusowe jeziora powiązane ze sobą systemem kaskad to niezapomniany widok, a cały park od lat figuruje już na liście ogólnoświatowego dziedzictwa UNESCO. Do Chorwacji można wybrać się z jednym z biur podróży. Rozmaite eskapady do Chorwacji oraz krajów sąsiednich można co roku odszukać w turystycznych katalogach. Letnie miesiące to czas znakomity, aby zaplanować wakacyjny urlop.

Atrakcyjną opcją ostatnio są niemniej jednak także możliwości kupna nieruchomości, by zawsze posiadać swoje lokum – nieruchomości chorwacja dalmacja. Nie zawsze jednak perfekcyjnym celem podróży są kraje nad Morzem Śródziemnym. Coraz więcej ludzi z rozkoszą zwiedza pozostałe kraje Europy. Obszerną popularnością cieszy się obecnie Chorwacja, która słynie z niższych cen, olśniewających zabytków, pięknej przyrody i świetnej, letniej pogody. Ci, jacy zdecydują się na zobaczenie Chorwacji, z reguły decydują się na zobaczenie tych największych chorwackich atrakcji.

Zaliczają się do nich bez wątpienia największe miasta kraju. Uwagę zwraca przede wszystkim Dubrownik, którego zabytkowa zabudowa została wpisana na listę UNESCO. Nie mniej atrakcyjny est również Split czyli największe miasto Chorwacji. W tym perfekcyjnym, starym chorwackim mieście w wspaniały sposób krzyżują się wpływy węgierskie, weneckie i austriackie. Nie sposób też ominąć Trogir.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY