Fachowe projektowanie wnętrz o zastosowaniu komercyjnym

Rzetelne projektowanie wnętrz o zastosowaniu komercyjnym to domena działającej na terenie Warszawy firmy ZEN. Jest to miejsce, w jakim opłaca się złożyć projekt, gdyż w krótkim czasie można będzie przekonać się, że zatrudnieni w tym miejscu architekci wnętrz bardzo dobrze znają się na swojej pracy. Nie tylko zrobią wszystko zgodnie z zasadami, lecz też będą kreatywni.

Specjaliści mają niemałe doświadczenie w projektowaniu wnętrz komercyjnych, a dotychczasowe realizacje można sprawdzić na ich stronie www. Można na przykład zobaczyć projekty salonów fryzjerskich, pubów, salonów sprzedaży z dowolnej branży, bądź części wspólnych apartamentów. Wyspecjalizowany architekt wnętrz ma na względzie to, aby każdy projekt był nowoczesny.

Klient podczas pierwszej konsultacji powinien dokładnie opowiedzieć, na czym mu zależy i jaka z grup docelowych będzie korzystała z jego obiektu. Na tej podstawie architekci utworzą projekt spełniający wszystkie wymagania. Będzie to projekt 4D albo prezentujący się jako wirtualny spacer 360 stopni. Technika wirtualnej rzeczywistości daje sposobność na przyglądanie się bliżej zaproponowanym rozwiązaniom i pozwala dostrzec wszystkie szczegóły konkretnej inwestycji.

Taka koncepcja pozwoli także na wprowadzenie zmian różnego typu, aby wszystko było w harmonii. Ze względu na to też architekci mogą jeszcze bardziej zrozumieć, na czym zależy zleceniodawcom. Z propozycji pracowni mogą korzystać klienci z całej Polski. ZEN ma sporo doświadczenia w pracy zdalnej, z tego powodu można decydować się nie tylko na zrobienie projektu, lecz też na usługę wykonania elementów umeblowania na zamówienie. Pracownicy ZEN współpracują z najlepszymi stolarniami na terenie Polski a także z dostawcami najwyższej jakości systemów, co daje okazję na kompletne wyposażenie domu. Elementy umeblowania będą zrobione z użyciem najlepszych materiałów wykończeniowych i będą trwałe przez długi czas.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY