Hale namiotowe wykorzystywane w wielu dziedzinach przemysłowych

Hale namiotowe SM FAME – HALL są alternatywą dla hal stalowych. Są nie tylko tańsze i szybciej można je postawić, lecz głównie są tak samo wytrzymałe i użyteczne. W każdej sytuacji producent hal namiotowych dopasowuje materiał pod oczekiwania zleceniodawcy. Solidnie wyprodukowane hale wykazują ogromną skalę uodpornienia na oddziaływanie warunków pogodowych, czyli mogą służyć o każdej porze roku, przez wiele lat.

Usługa jest zrealizowana kompleksowo: od momentu składania pytania, przez projekt, produkcję, aż po postawienie gotowej hali. Kwestie szczegółowe współpracy podawane są na stronie www, a na dodatek można zadzwonić do producenta oraz dowiedzieć się jak najwięcej detali. Hale namiotowe są dodatkową przestrzenią magazynową, jaka będzie udostępniona dla zleceniodawcy już po kilku dniach. Poza odpornością na warunki atmosferyczne, cechuje je na dodatek uodpornienie na uszkodzenia powstające mechanicznie.

Z tego względu sprawdzą się, gdy chodzi o budynek, w jakim wykonywane są czynności magazynowe. Hale namiotowe sprawdzą się na przykład jako: hale w branży logistycznej, garaże, hale przeładunkowe, hale lotnicze, parkingi, a także hale o przeznaczeniu magazynowo – biurowym. Główne walory oferowanych hal to: prosty montaż i demontaż, uodpornienie na wpływ warunków pogodowych, modułowa budowa oraz opcja na dopasowanie rozmiaru hali do potrzeb. Zleceniodawcy prędko się o tym przekonują.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY