Nowocześnie zaprojektowane akumulatory żelowe HAZE

Wykorzystanie akumulatorów żelowych sprzedawanych w sklepie COMSYSTEM jest wszechstronne i dlatego firma nie może narzekać na wyniki sprzedażowe. Przede wszystkim sprzęt ten nabywają klienci, jacy chcieliby go zamieścić w autach elektrycznych. Dodatkowo taki rodzaj akumulatorów sprawdzi się w maszynach transportowych i podnoszących, a więc w wózkach jezdniowych, wózkach widłowych, holownikach, platformach, podnośnikach koszowych a także w paleciakach.

Można też otrzymać akumulatory żelowe do maszyn oczyszczających. Dostępne są akumulatory marine do łodzi posiadających napęd elektryczny, a także do zasilania urządzeń elektrycznych na łodziach i jachtach o napędzie spalinowym. Kupujący, jacy zamierzają zakupić akumulator litowo-jonowy 12v 100ah do samochodów rekreacyjnych również mają taką okazję.

Taki rodzaj sprawdzi się w kamperach i w przyczepach kempingowych. Do przetestowanych rozwiązań wliczają się również akumulatory do energii odnawialnej, a więc do instalacji solarnych oraz małych elektrowni wiatrowych i wodnych. Bogata oferta zawiera również akumulatory do zasilania zapasowego, a więc do instalacji podtrzymujących pracę urządzeń jakimi są kotły C.O, piece, instalacje grzewcze i oświetlanie awaryjne. Każdy z typów zamieszczony jest w stosownej podkategorii i jest precyzyjnie scharakteryzowany, a więc nikt nie ma kłopotu z wyszukaniem dla siebie odpowiedniego rodzaju. Podane są: cechy, wykorzystanie, instrukcja obsługi i wymiary.

Można również dowiedzieć się, jaki jest regulamin sklepu oraz jakie są sposoby dostawy. W osobnych podkategoriach podawane są najczęściej kupowane akumulatory a także modele nowej generacji. Produkty od czołowego producenta na świecie spełniają wymagania konsumentów, ponieważ produkcja odbywa się w zgodzie z normą ISO 9001:2000 i ISO 14001:2004. Rozmiary akumulatorów są standardowe i perfekcyjnie dopasują się w poprzednie miejsce.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY