Opakomar: wytwórca pudełek podarunkowych

Rodzaje opakowań, które produkuje Opakomar są różne, dzięki czemu klienci ochoczo zdecydowani są na to, żeby zamówienia realizować właśnie w tym sklepie, bo wiedzą, że posiadają sposobność zamawiać takie pudełka ozdobne, jakie spełnią ich oczekiwania. Propozycja sprzedażowa zawiera: pudełka ozdobne – Standard, pudełka ozdobne – Exclusive, pudełka z logo a także pudełka okładkowe z magnesem. Abstrahując od faktu, jakie kupujący zamówi pudełka ozdobne na prezent, może spodziewać się, że będą one zrobione bardzo dobrze i w krótkim czasie. Rodzaj pudełka uzależniony jest przede wszystkim od tego, co ma się w nim znaleźć. Opakowania są zrobione z tektury falistej o gramaturze 385 gr i oklejone są barwnym papierem.

Mogą mieć ściągane wieczko, wstążki lub magnes. Grubość ścianki to mniej więcej 1,8 do 2 mm, a gramatura wynosi od 90 do 130 gr. Minimalne zamówienie, jakie można złożyć na pudełka ozdobne prezentowe to pięćdziesiąt sztuk. Opakowania są od razu przygotowane do użytku i nie trzeba ich złożyć. Solidnie wykonane opakowania ozdobne wyglądają bardzo dobrze oraz wskazują na profesjonalizm firmy, jaka w nie inwestuje. Mogą zostać oklejone jednokolorową lub wielokolorową okleiną zewnątrz. Wymiary, jakie posiadają opakowania ozdobne na prezent są podane w katalogu, jak i można zdecydować się na złożenie zamówienia spersonalizowanego.

W dodatku opakowania ozdobne prezentowe w wersji Exclusive są kaszerowane. Pudełka z logo mogą zostać zrobione dowolną metodą: z elementami pozłacanymi albo posrebrzanymi, sitodruku lub offcetu. Interesująco wyglądają pudełka okładkowe z magnesem. Podany producent opakowań ozdobnych dba o to, aby jednocześnie były ekskluzywne i praktyczne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY