Szansa prędkiego pozbywania się myszy oraz insektów

Świadczenia, z których z chęcią skorzystają właściciele firm nawiązujący kontakt z firmą BIOS to usługi dezynfekcji, związane z dezynsekcją oraz usługi deratyzacji. Nie jest znaczące, czy przy konkretnym zleceniu wykorzystywane są preparaty chemiczne albo biologiczne, ponieważ wszystko będzie wykonane wzorcowo oraz w sposób bezpieczny. Z usług zrobią użytek zwłaszcza przedsiębiorcy z branży spożywczej a także managerowie magazynów.

Tam, gdzie pojawi się żywność, zobowiązuje się do zachowania przepisów. Eksperci BIOS po przyjęciu zamówienia przeprowadzą postępowanie mające na celu zapewnienie zabezpieczenia żywności poprzez zidentyfikowanie i ocenę skali zagrożeń biorąc pod uwagę zdrowie, bądź prawidłowego toku wytwarzania. Od paru lat zakład wdraża wieloaspektową obsługę magazynów w zakresie zachowania higieny sanitarnej, odkażenia, likwidacji uciążliwych owadów i deratyzacji udostępniona jest w niewygórowanej.

Konkretne działania są udokumentowane i zrobione są z nich sprawozdania. To przynosi pewność, że wnętrza produkcyjne i magazynów będą w idealnym stanie i nie będą w nich naruszane standardy odgórnie wyznaczane. BIOS współpracuje z licznymi przedsiębiorstwami z branży spożywczej, przemysłowej, gastronomicznej, hotelarskiej i oświatowej. Przedsiębiorcy takich działalności nie muszą martwić się, iż pojawią się pluskwy Gdańsk, a jeśli już się pojawią, to będą prędko usuwane.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY