Usługi dezynsekowania z jakich mogą skorzystać przedsiębiorcy

Skuteczna dezynsekcja oferowana w BIOS bazuje na tym, że usunięte są owady latające i biegające. Ich obecność w pomieszczeniu może wiązać się z niebezpieczeństwem rozpowszechniania schorzeń wśród ludzi oraz zwierząt. Może również zaistnieć ryzyko skażenia jedzenia. I to właśnie wtedy dezynsekcja jest konieczna. Na przykład, w branży spożywczej czynność taka jest regulowana przez rozporządzenia Ministra Zdrowia. BIOS wykorzystuje techniki, dopasowując je wprost do wybranych okoliczności. Techniki mechaniczne to zasadzki jakie wyłapują owady. Techniki fizyczne to ozonowanie i techniki z zastosowaniem pary.

Zastosowane są też metody chemiczne, a więc preparaty owadobójcze. Techniki biologiczne zastosowane są do pozostałych owadów, komplikujących życie i pracę lub niebezpiecznych dla stanu zdrowia. Są to: pluskwy, szerszenie, muchy, osy, pchły, karaluchy oraz wołki zbożowe. Po wykonanej interwencji zleceniodawca otrzymuje gwarancję, zatwierdzoną certyfikatem. Często wykonywana jest dezynsekcja pluskiew, przy zastosowaniu innowacyjnego sprzętu, co przynosi pewność, że usługa zostanie wykonana bardzo dobrze.

Na dezynsekcję zrobioną przez firmę BIOS zdecydowane są: zakłady produkcji w branży spożywczej, zakłady przemysłowe, zakłady komunalne, spółdzielnie mieszkaniowe, szkoły, przedszkola, placówki oświatowe, zakłady gastronomiczne, zakłady żywienia zbiorowego, zakłady przetwórstwa rolno – spożywczego, fermy drobiu, młyny, placówki służby zdrowia, sklepy, hurtownie, hotele i pensjonaty, piekarnie i cukiernie oraz obiekty publiczne. Inne dostępne usługi to dezynsekcja, jakie także realizowane są na wysokim poziomie. Każda dezynsekcja jest wykonana zgodnie z zapisami prawa i na podstawie ustaleń, jakie będą podane klientom wcześniej. Zleceniodawcy świetnie są zorientowani, kiedy będą mogli wrócić do domu lub do pracy w biurze i nie martwią się, że w grafiku coś mogłoby się zmienić.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY